Celostátní soutěž "Vánoce s Baltíkem 2005"

Úvodní stránka

  Kontaktní e-mail: vanoce2005@ict-edu.cz

Úvodní stránka Propozice soutěže Přihláška do soutěže Porota soutěže Výsledky soutěže Ceny pro nejlepší

Vyhlášení soutěže

Informační centrum SIPVZ - ZŠ Kopřivnice, Alšova 1123 a projekt Tvořivá informatika s Baltíkem vyhlašují celostátní programátorskou soutěž o nejhezčí program s vánoční tématikou naprogramovaný v Baltíkovi - Vánoce s Baltíkem 2005.

Termíny

Žádost o pomoc

Učitelé, kteří jste ochotni nám pomoci s vyhodnocením soutěžních programů, přihlaste se, prosím, co nejdříve do poroty na adrese vanoce2005@ict-edu.cz. Do předmětu zprávy uveďte Porota.

Pro účely soutěže bude vytvořená tzv. programátorská porota, která bude hodnotit soutěžní práce po stránce programátorské, a odborná porota, která bude hodnotit v kategorii C jen úroveň programů po stránce fyzikální resp. chemické.

Do těla zprávy uveďte své jméno, školu, ve které učíte a kategorie, které chcete hodnotit v programátorské porotě (můžete si vybrat podle svých možností jednu nebo dvě nebo tři). Pokud máte zájem být členem odborné poroty kategorie C, uveďte o jaké zaměření máte zájem - fyzika nebo chemie nebo obě.

Po obdržení všech přihlášek Vám pošleme soutěžní programy a tabulku, do které vepíšete své bodové hodnocení a tuto tabulku zašlete do stanoveného termínu zpět. Na zhodnocení soutěžních programů budete mít přibližně 8 dní. Čím více bude porotců, tím objektivnější budou výsledky soutěže. Kritéria, podle nichž budete programy hodnotit, jsou uvedena v propozicích (viz propozice bod 9).

Organizační tým