Celostátní soutěž "Prázdniny s Baltíkem 2006"

Úvodní stránka

  Kontaktní e-mail: prazdniny2006@ict-edu.cz

Úvodní stránka Propozice soutěže Přihláška do soutěže Porota soutěže Výsledky soutěže Ceny pro nejlepší

Vyhlášení soutěže

Informační centrum SIPVZ č. 154 - ZŠ Kopřivnice, Alšova 1123 a projekt Tvořivá informatika s Baltíkem vyhlašují celostátní soutěž v programování pro děti o nejlepší letní nebo výukový program v Baltíkovi - Prázdniny s Baltíkem 2006.

Tato soutež je hrazena z prostředků na projekt SIPVZ 0707P2006 - Mladí programátoři.

Termíny

Žádost o pomoc

Učitelé, kteří jste ochotni nám pomoci s vyhodnocením soutěžních programů, přihlaste se, prosím, co nejdříve do poroty na adrese prazdniny2006@ict-edu.cz. Do předmětu zprávy uveďte Porota.

Pro účely soutěže bude vytvořená tzv. programátorská porota, která bude hodnotit soutěžní práce po stránce programátorské, a odborná porota, která bude hodnotit odbornou úroveň a správnost výukových programů - více viz propozice soutěže .

Do těla zprávy uveďte své jméno, školu, ve které učíte a kategorie, které chcete hodnotit v programátorské porotě (můžete si vybrat podle svých možností jednu nebo dvě). Pokud máte zájem být členem odborné poroty kategorie B, uveďte o jakou vzdělávací oblast máte zájem - budete osloveni podle toho, na jaké téma budou odevzdané programy.

Po obdržení všech přihlášek Vám zpřístupníme soutěžní programy a tabulku, do které vepíšete do stanoveného termínu své bodové hodnocení. Na zhodnocení soutěžních programů budete mít přibližně 8 dní. Čím více bude porotců, tím objektivnější budou výsledky soutěže. Kritéria, podle nichž budete programy hodnotit, jsou uvedena v propozicích (viz propozice bod 9).

Organizační tým