Celostátní soutěž "Vánoce s Baltíkem 2006"

Úvodní stránka

  Kontaktní e-mail: xmas.cz@ict-edu.org

Soutěž je financována z projektu SIPVZ č. 0707P2006 Mladí programátoři.

Úvodní stránka Propozice soutěže Přihláška do soutěže Porota soutěže Výsledky soutěže Ceny pro nejlepší

Vyhlášení soutěže

Informační centrum SIPVZ - ZŠ Kopřivnice, Alšova 1123 a projekt Tvořivá informatika s Baltíkem vyhlašují celostátní soutěž o nejhezčí program s vánoční tématikou naprogramovaný v Baltíkovi - Vánoce s Baltíkem 2006.

Termíny

Vážení soutežící

Posunujeme termín zveřejnění výsledků soutěže Vánoce s Baltíkem z 5. ledna na následující týden. Jaký je důvod posunutí? Poprvé jsme přijímali i programy vytvořené v Baltie 4, se kterými je složitější práce než s programy ve starém Baltíkovi 3. Proto chceme porotě poskytnout trochu více času.

Děkujeme za pochopení

Žádost o pomoc

Učitelé, kteří jste ochotni nám pomoci s vyhodnocením soutěžních programů, přihlaste se, prosím, co nejdříve do poroty na adrese xmas.cz@ict-edu.org. Do předmětu zprávy uveďte Porota.

Do těla zprávy uveďte své jméno a školu, ve které učíte.

Po obdržení všech přihlášek Vám pošleme soutěžní programy a tabulku, do které vepíšete své bodové hodnocení a tuto tabulku zašlete do stanoveného termínu zpět. Na zhodnocení soutěžních programů budete mít přibližně 10 dní. Čím více bude porotců, tím objektivnější budou výsledky soutěže. Kritéria, podle nichž budete programy hodnotit, jsou uvedena v propozicích (viz propozice bod 10).

Organizační tým